PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Milan u trci za scudetto, Juve beznadežan!   Ned Jan 17, 2010 9:37 pm

Rossoneri lako izašli na kraj sa Sienom, koja je od 10. minuta igrala sa igračem manje. Juventus kao titanik. Roma sada treća, iznenađenje u Firenci.

Prednost Intera više nije tako velika. Nakon današnjih mečeva, Milan je sve prednost gradskog rivala na šest bodova, a ima i meč manje, pa će „Derbi della Madonnina“ biti zanimljiviji nego što se mislilo.

Lepu uvertiru pred sudar sa Interom, Rossoneri su napravili danas. Savladali su lako Sienu, a meč je odlučen već nakon desetak minuta kada je isključen golman gostiju Curci. Ronaldinho je realizovao penal, potigao je het - trik, a jednom se u strelce upisao Borriello.

Navijači u Milanu bili su svedoci maestralne partije dobrog „starog" Ronaldinha i
ubedljive pobede Rossonera protiv „fenjeraša" Siene rezultatom 4:0. Brazilac je mrežu Toskanaca pogađao tri puta, jednom iz penala, i praktično sam obezbedio pobedu domaćima, pa će, tako, Leonardova četa u sjajnom ambijentu dočekati veliki derbi protiv Intera u narednom kolu. Milan je trenutno na „-6" u odnosu na lidera, ali ima i utakmicu manje. Pored preporođenog Brazilca, u listu strelaca upisao se i sve efikasniji Borriello na efektan način, posle izvrsno izvedenog voleja iz teške pozicije. Bio je to njegov sedmi gol u sezoni, dok je Ronaldinho stigao do brojke od devet pogodaka. Pato, koji je zbog povrede, uz Odda, Seedorfa, Zambrottu i Ambrosinija, propustio i ovaj meč, sedam puta je bio strelac.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
MilanCanic
Moderator
Moderator

Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Milan u trci za scudetto, Juve beznadežan!   Ned Jan 17, 2010 9:38 pm