AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Ronaldinho:U Milanu uživam više nego u Barci

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Ronaldinho:U Milanu uživam više nego u Barci   Sub Jan 09, 2010 4:13 pm

Milanovi nogometaši ove sezone ciljaju na dva trona, onaj u prvenstvu, te onaj u Ligi
prvaka. Brazilski playmaker momčadi Ronaldinho te ciljeve ne smatra nerealnima...

Nakon slabašnog ulaska u sezonu i momčadi i Ronaldinha kao pojedinca, igra je popravljena i polako, ali sigurno Milan se vraća u formu koja bi im trebala omogućiti slavlje u finišu sezone.

- Osjećam se kao da mi je 18 godina. Uživam s loptom u nogama kao nikad prije, zabavljam se na terenu više no što sam to činio igrajući za Barcelonu. Rekao bih da je živim najbolje dane karijere - tvrdi brazilski majstor nogometne lopte i dodaje:

- Želim osvojiti Seriju A i Ligu prvaka noseći dres Milana. Mislim da možemo uhvatiti
Inter i doći do prvenstvenog naslova, a ja u tome želim pomoći i razveseliti naše navijače.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Ronaldinho:U Milanu uživam više nego u Barci   Sub Jan 09, 2010 4:14 pm

Embarassed Laughing jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej ajmo rono j... im kewu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Ronaldinho:U Milanu uživam više nego u Barci
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vodimo ljubav a ne rat...
» Serija “Državni posao” nagrađena na festivalu u Milanu
» Novi naslov !
» Ljubavno gnezdo

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu