PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Milan pobjedom sa San Sira 5-2 U 18 kolu SERIE A

Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Milan pobjedom sa San Sira 5-2 U 18 kolu SERIE A   Čet Jan 07, 2010 3:14 pm

U posljednjem susretu 18. kola italijanske Serije A Milan je na svom San Siru sa
ubjedljivih 5:2 deklasirao Genovu, te ostao na drugom mjestu italijanskog fudbalskog prvenstva.Kako sezona odmiče, Milan igra sve bolje, a prva pobjeda u novoj 2010. godini došla je u velikom stilu u susretu sa Genovom, koju su Rossoneri sa San Sira ispratili sa petardom u mreži.

Međutim, nije sve krenulo dobro po Milan. Igrao se 25 minut kada je Sculli doveo
Đenovljane u prednost, koja, međutim, ninje dugo trajala. Samo šest minuta kasnije na 1:1 je izjednačio Ronaldinho, da bi u 38. minuti Thiago Silva doveo domaće u vodstvo, pa se na odmor otišlo pri rezultatu 2:1 za Milan.

Već u drugoj minuti drugog poluvremena Marco Boriello dovodi Milan na 3:1, a isti igrač u60. minuti povisuje na već tada nedostižnih 4:1. Katastrofa Genove nastavila se i dalje, a Klaas Jan Huntelaar je u 73. minuti postigao i peti gol za Milan. Mala utjeha gostima je bio pogodak Davida Suaza 11 minuta prije kraja utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
MilanCanic
Moderator
Moderator

Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Milan pobjedom sa San Sira 5-2 U 18 kolu SERIE A   Čet Jan 07, 2010 3:17 pm

eheheheh shta reci brawo Milan srechna wam nowa godina najlepshi poklon ste nam dali za nowu godinu Very Happy Very Happy Very Happy brawo gdg dz
MilanCanic
Moderator
Moderator

Godina : 25

David Beckham nije mogao da poželi lepši povratak u dres Milana. Englez je meč protiv
Genove počeo u startnih 11, a Rossoneri su zabeležili više nego ubedljivu pobedu
rezultatom 5:2. Dva gola, od kojih jedan "makazicama", postigao je Marco Borriello, bivši
napadač Genove, a po jednom su se u strelce upisali Ronaldinho i Huntelaar (obojica iz
penala), te Thiago Silva. Zanimljivo je da su gosti vodili golom Scullija, ali je zatim
usledila kanonada Leonardove ekipe, da bi tačku na goleadu stavio dojučerašnji rezervni
napadač Intera David Suazo, koji je nedavno došao na pozajmicu u Genovu.

Domaći su mogli i ubedljivije da reše utakmicu, ali nisu, jer je Ronaldinho promašio penal
pri rezultatu 0:0. Ipak, svaka čast Brazilcu, jer je izvođenje trećeg penala na meču
prepustio Huntelaaru, koji je, tako, postigao svoj prvi gol na "San Siru". Ipak, junak
večeri, uz brazilskog čarobnjaka, bio je Marco Borriello, čiji će se gol na isteku sata
igre još dugo pamtiti. On je, naime, trčeći unazad, pratio dubinsku loptu koju je u pravom
trenutku dohvatio "makazicama" i levom nogom je smestio u desni ugao gola Marca Amelije.

David Beckham, koji je u startnih 11 uskočio umesto povređenog Pata, nagrađen je ovacijama po izlasku sa terena, baš kao i dvostruki strelac Borriello. Milan je novom pobedom smanjio jaz za vodećim Interom na osam bodova, s tim da Rossonere očekuje odigravanje odloženog duela protiv Fiorentine.

Godina : 25

cekamo da juve kiksne kao i inter.. imamo 8 boda manje.. ali i utakmicu manje Very Happy Very Happy
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Milan pobjedom sa San Sira 5-2 U 18 kolu SERIE A   Danas u 2:29 pm