AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Pirlo do kraja karijere u Milanu

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Pirlo do kraja karijere u Milanu   Sub Dec 26, 2009 6:29 am

Fudbaler Milana Andrea Pirlo će, po svemu sudeći, uskoro krenuti stopama Gennara Gattusa i produžiti ugovor sa italijanskim klubom. Iako su Pirla (kao i Gattusa) mediji tokom letnjem prelaznog roka često povezivali sa Chelsijem, budući je klupu londonskog kluba preuzeo dotadašnji trener Rossonera Carlo Ancelotti, to se ipak nije dogodilo i obojica su ostala na "San Siru".

Gattuso je nedavno produžio ugovor sa Milanom do 2012. godine, a slično bi uskoro mogao da učini i Pirlo koji je otkrio da je pored Chelsea, imao i ponudu madridskog Reala.

- Real Madrid i Chelsea su bili velika iskušenja, ali sada je to sve prošlost. U Chelsea
sam imao priliku da probam nešto novo, budući je u Milanu prošle sezone bilo dosta teško. To je bilo pravo vreme za odlazak sa trenerom koga poznajem. Sada imam 30 godina i nadam se da ću ovde završiti karijeru. Milan je porodica u kojoj se osećam dobro i ne može biti bolje od toga - izjavio je Pirlo, kome aktuelni ugovor sa klubom ističe u junu 2011. godine.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Pirlo do kraja karijere u Milanu   Ned Dec 27, 2009 3:29 pm

ma jock nisam znao da ce nash Prilo ostati do kraja Very Happy Very Happy Very Happy kakaw crni chelsea Very Happy Very Happy Very Happy pirlo je dobar i bash sam srecan shto ostaje do kraja.. a wi???
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Pirlo do kraja karijere u Milanu
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ekipa iz kraja
» Serija “Državni posao” nagrađena na festivalu u Milanu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AC Milan Serbia :: AC Milan :: Novosti-
Skoči na: