AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Krasić: "Izgubio sam nadu, ostajem u CSKA"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Krasić: "Izgubio sam nadu, ostajem u CSKA"   Sub Dec 26, 2009 6:21 am

Utihnuo i zov Milana, CSKA ne želi da ga pusti, pa će proleće provesti u Moskvi. Nije
isključuje mogućnost preokreta u januaru, mada su šanse za tako nešto minimalne.

Kako stvari stoje, Miloša Krasića ćemo na proleće gledati u Ligi Šampiona i u ruskom
šampionatu. Plasman u osminu finala, među 16 najboljih timova Evrope bio je dovoljan da CSKA odbaci svaku mogućnost da proda srpskog internacionalca.

„Izgubio sam nadu, svestan sam da ću 10. Januara 2010. biti u avionu za Moskvu, moj klub tada počinje pripreme za narednu sezonu“, kaže Krasić.

Nije tajna da je želeo u Milan, ali sada to otpada kao solucija, čak se ni Italijani više
ne oglašavaju, sve je pomereno za leto.„Tako je, postoji varijanta da potpišem sada, ali da odem posle Mundijala, ali i to je malo verovatno. CSKA se pita, njihova je poslednja, do sada su na ponude ostali ravnodušni. Možda neka bomba promeni tvrdi stav Rusa, ali teško“, iskren je Krasić.

Njegova cena je 15 miliona, ali i to uzmite sa rezervom. Ako Rusi neće da ga puste,
jednostavno će podići cenu na 20, kako su učinili Realu prošle zime, pa je na kraju sve njihova dobra volja...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Krasić: "Izgubio sam nadu, ostajem u CSKA"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozitivne kritike na "Yo no creo en los hombres"
» Uspešan oproštaj "El color de la pasión"
» Još izmena na Prvoj! Ukida se i "Brusko"!
» "Tengo ganas de ti " na Pinku
» Sabrina protagonistkinja Telemundove telenovele "Tierra de Reyes"?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AC Milan Serbia :: AC Milan :: Novosti-
Skoči na: