AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Defanzivac Milana: Bio sam na pragu Intera

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Defanzivac Milana: Bio sam na pragu Intera   Pet Dec 04, 2009 6:34 pm

U intervjuu za italijanski "Tuttosport" odbrambeni fudbaler Milana Thiago Silva je priznao da je bio na pragu prelaska u Inter u periodu kad je branio boje Fluminensea.

- Tačno je, Inter me je želeo. Međutim, pregovori su se odužili i na kraju se transfer
nije realizovao. Zatim se pojavio Milan i odlučio sam da prihvatim ponudu bez razmišljanja- rekao je 25-godišnji Brazilac.

Silva je stigao na "San Siro" u januaru 2009. godine pošto je italijanski klub platio
Fluminenseu 10 mliona evra i ubrzo je postao nezamenljiv šraf u mašineriji trenera
Leonarda. Međutim, Inter je ponizio Milan rezultatom 4:0 u prvom gradskom derbiju sezone, a brazilski defanzivac je nestrpljiv da se osveti italijanskom šampionu kada u januaru ponovo budu "ukrstili koplja".

- Moja opsesija je da pobedimo Inter i izbrišemo sećanja na poraz u prvom gradskom derbiju.

Milan trenutno zauzima drugu poziciju na tabeli Serije A sa sedam bodova zaostatka u odnosu na Inter. Rossoneri sutra dočekuju Sampdoriji, a nakon toga ih očekuje odlučujući duel u Ligi šampiona protiv Zuricha u Švajcarskoj.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Defanzivac Milana: Bio sam na pragu Intera
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AC Milan Serbia :: AC Milan :: Novosti-
Skoči na: