AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Krasić sanja crveno i crno...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Krasić sanja crveno i crno...   Sre Dec 02, 2009 1:26 am

Naš as i dalje očekuje poziv Milana, ali priznaje da Englezi imaju prednost kod CSKA,
pošto Rusi očekuju 15 miliona evra. Sve je neizvesno, možda ostane na Istoku do leta.

Iako je njegov menadžer Dejan Joksimović pre par dana izjavio da će 90% Krasić završiti u Premijer Ligi, naš as se i dalje nada da će stići ponuda Milana.

„Ponavljam da je to moja želja, ako me pozovu potpisujem odmah. Tačno je međutim da su engleski klubovi finansijski jači, a CSKA će gledati svoj interes. Mada, predsednik kluba mi je rekao da će me pustiti da idem“, otkriva Krasić.

Pre nešto manje od mesec dana, proslavio je 25. rođendan, prijatelji su mu poklonili
crveno – crnu tortu, sa natpisom „Idi u Milan“.

„Ne znam šta će se dešavati, iskreno malo sam umoran od svega. Možda ostavim odlazak za leto“, kaže Krasić koji je svratio do Srbije, a onda putuje u Tursku gde će „armejci“ odraditi mini pripreme pred ključni meč protiv Bešiktaša u Ligi Šampiona.

„Znam da nas čeka pakao, ne mogu stvarno da računam sve kombinacije, ima ih mnogo, Junajted nam je napravio problem porazom od Turaka. Naše je da probamo da pobedimo, videćemo šta će se dešavati“, rekao je na kraju Krasić.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Krasić sanja crveno i crno...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Da li crno vino leči rak?
» El Internado / Internat
» NOTE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AC Milan Serbia :: AC Milan :: Novosti-