AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Ronaldinho: Sreća, pa ode Ancelotti :D :D

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Ronaldinho: Sreća, pa ode Ancelotti :D :D   Pon Nov 16, 2009 9:53 pm

Prošla sezona u Milanu za Ronaldinha bi mogla da ima radni naslov "bilo, ne ponovilo se". Brazilac je često utakmice počinjao sa klupe, a neretko je na istom mestu čekao poslednji sudijski zvižduk. Carlo Ancelotti ga je ignorisao, međutim, odlaskom trofejnog trenera u Chelsea sve se, preko noći, promenilo za Brazilca koji je "ponovo rođen", ponovo je onaj stari...

- Pitate me u čemu je razlika? Pa,recimo, prošle sezone sam sedeo na klupi, a sada konačno igram! Sreća pa je Ancelotti otišao, jer sam fudbalski ponovo rođen - izjavio je
Ronaldinho za klupski magazin "Forza Milan", a zatim je, ne trošeći previše reči naračun
starog, pohvalio aktuelnog trenera Rossonera.

- Sa Leonardom je zaista zadovoljstvo sarađivati, čini mi se da smo na istim talasnim
dužinama. Taj čovek je pun entuzijazma i energije i to se na pravi način odražava na nas igrače. Takav stav me stimuliše da se dokazujem, da igram najbolje što mogu - rekao je Ronaldinho.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Ronaldinho: Sreća, pa ode Ancelotti :D :D   Pon Nov 16, 2009 9:53 pm

hehehehe lepo je wideti srechnog Ronaldinha na sceni.. swe bolji i bolji.. brawooooo Rono Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Ronaldinho: Sreća, pa ode Ancelotti :D :D
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Srećni ljudi
» Jugoslava Drašković: Neobičan san najavio mi je ulogu Đine u “Srećnim ljudima”
» Marlene Favela negira sukobe sa Mariom Cimarom i kaže da je srećna u novoj seriji
» ČESTITKE: SREĆAN ROĐENDAN, DANIJELA!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AC Milan Serbia :: AC Milan :: Novosti-
Skoči na: