AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Pato: "Hvala Ronaldinhu na asistenciji"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Pato: "Hvala Ronaldinhu na asistenciji"   Pon Nov 09, 2009 5:48 pm

Milan je jučer na Olimpicu uspio pobjediti Lazio sa 2-1 i tako došao na 3. mjesto ljestvice. Jedan od igrača koji je zabio gol svakako je Alexandre Pato koji nije skrivao svoje zadovoljstvo nakon utakmice.

"Stvarno sam sretan jer smo pobijedili. Bilo je teško, jer Lazio je jaka momčad s velikim igračima. Uspjeli smo postići dva gola u prvoj polovici, i ostali smo vrlo pažljivi u prvih 45. minuta."

"Sretan sam zbog Ronaldinha, zbog njegove asistencije nakon koje sam postigao gol.Osobno sam sretan jer se osjećam malo više oprezan u određenim situacijama u igri.Stvari idu na bolje ,momčad dobro radi na treningu što pokazujemo i na terenu."

Pato je rekao i nekoliko riječi o autogolu Thiaga Silve koji je također bio strijelac
za Milan.

"Thiago je jučer bio jedan od najboljih na terenu,ali taj nesretni trenutak mogao se
svakom dogoditi. On je veliki igrač i veliki prijatelj te se nadam da će u sljedećim
utakmicama dobro odigrati kao i danas." - zaključio je Pato.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Pato: "Hvala Ronaldinhu na asistenciji"   Pon Nov 09, 2009 5:54 pm

hehehe kako je fino kad saradjuju.. kad widim ponowo owaj osmeh na ronaldnhovu facu najezeim se Very Happy Very Happy Very Happy jeeeeeeeeeeeeeej
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika

Pato: "Hvala Ronaldinhu na asistenciji"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Još izmena na Prvoj! Ukida se i "Brusko"!
» "Tengo ganas de ti " na Pinku
» Sabrina protagonistkinja Telemundove telenovele "Tierra de Reyes"?
» Veliko finale "Život teče dalje" i "Igra ćutanja"!
» Specijalno učešće Rikarda Franka u seriji "Divlja mačka"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AC Milan Serbia :: AC Milan :: Novosti-
Skoči na: