AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Leonarno je potvrdio Adiyiah je Milanov

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Leonarno je potvrdio Adiyiah je Milanov   Ned Nov 08, 2009 5:26 pm

Napadac mlade ganske nogometne reprezentacije Dominic Adiyiah 20 sjechnju ce sluzbeno postati clan Milana. potwrdio je leonardo.

Njegow je transfer odawno zawrshio Galijani.

Ganac je potpisao pristupnicu, ugowor ce postati wazechi tek u sijichnju, s pocetkom sluzbenog UEFA prelaznog roka..

Adiyiah je bio najbolji igrac i strelac 8 golova nedawno zawrshenog prwestwa u egiptu gde je Ghana pobedila.

Biti najbolji mladi igrac na SP je welika stwar srecan sam shto nam dolazi i mislim da ce se dobro snaci. Mlad je i moze se reci da smo kupili napadaca za buduchnost rekao je milanov trener Leonardo..
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
MarcoVB
Pocetnik
Pocetnik

Broj poruka : 60
Datum upisa : 03.11.2009
Godina : 32

PočaljiNaslov: Re: Leonarno je potvrdio Adiyiah je Milanov   Ned Nov 08, 2009 6:16 pm

sdfsd
Nazad na vrh Ići dole
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Leonarno je potvrdio Adiyiah je Milanov   Ned Nov 08, 2009 6:17 pm

taj rad dobro dosho je... najwishe mi se swidja shto je Mlad.. shto uprawa milana trazi mlade igrace... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Leonarno je potvrdio Adiyiah je Milanov   Danas u 4:46 am

Nazad na vrh Ići dole

Leonarno je potvrdio Adiyiah je Milanov
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
AC Milan Serbia :: AC Milan :: Novosti-
Skoči na: