AC Milan Serbia

Srpski forum o najboljem timu na svetu!!!AC Milan

PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Share | 

Maldini postaje direktor Milana?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Fan The Gennaro Gattuso
Admin
Admin

Broj poruka : 307
Datum upisa : 31.08.2009
Godina : 21

PočaljiNaslov: Maldini postaje direktor Milana?   Pet Nov 06, 2009 12:13 am

Milanov legendarni kapetan Paolo Maldini, koji se umirovio na kraju prošle sezone, priznao je kako bi se uskoro mogao vratiti među “rossonere”, vjerojatno u direktorskoj ulozi...

Talijanski su mediji već pisali kako bi Maldini mogao postati direktor kluba u kojem je proveo svoju cijelu nogometnu karijeru, a sada se i on sam stavio na raspolaganje.

- Dao sam Milanu mnogo, a i primio sam puno i osjećam veliku ljubav prema Milanovim bojama - izjavio je Maldini za La 7 Gold.

Ako postoji šansa da mogu napraviti nešto pozitivno za pomoć klubu, uvijek ću biti na raspolaganju - dodao je nekadašnji talijanski reprezentativni branič, osvrnuvši se i na aktualni trenutak svoga kluba.

- Prolazimo kroz dobro razdoblje jer je momčad uhvatila ritam u Ligi prvaka i Seriji A. Svi u sastavu znaju igrati nogomet.

- Što se tiče Lige prvaka, mislim da je Barcelona najjača, ali i moj prijatelj Carlo Ancelotti je dobro posložio Chelsea.

Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://acmilan-serbia.niceboard.net
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Maldini postaje direktor Milana?   Pet Nov 06, 2009 12:17 am

Nebi bilo loshe.. Ipak on zna klub celu swoju fudbalsku karijeru mislim da je owo dobar potez... Maldini nikad lose nebi uradio za klub, bash naprotiw werujem na bi dao swe najbolje za klub AC Milan...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
MilanCanic
Moderator
Moderator

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Maldini postaje direktor Milana?   Pet Nov 06, 2009 6:30 pm

Maldini: Mogu da pomognem Milanu
петак, 06. новембар 2009.

Legendarni fudbaler Milana Paolo Maldini izjavio je da je spreman da se vrati i pomogne Rossonerima, ali na nekoj od funkcija u klubu. Dugogodišnji kapiten Milana na kraju prošle sezone završio je igračku karijeru, a prema najavama italijanskih medija, Maldini bi uskoro mogao da postane direktor kluba.

- Mnogo sam dao, ali i mnogo dobio od Milana. Najviše na svetu volim taj klub. Ako postoji mogućnost da nekako pomognem ekipi, uvek ću se odazvati pozivu. Milan je ponosan klub i uvek u meni izazove snažna osećanja - rekao je Maldini za italijansku televiziju Sky, a prenosi Beta.

Milan je loše počeo sezonu, ali je u poslednjih nekoliko utakmica zabeležio dobre rezultate, uključujući pobedu nad Realom u Madridu.

- Trenutno igramo dobro jer je ekipa stabilna i u Seriji A i u Ligi šampiona. Milan ume da igra dobar fudbal. Što se tiče Lige šampiona, mislim da je Barcelona najbolja, ali i Chelsea ima odličnu ekipu - zaključio je Maldini.

Maldini je celu 25-godišnju igračku karijeru proveo u Milanu, za koji je odigrao 902 utakmice i postigao 33 gola.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Maldini postaje direktor Milana?   Danas u 4:49 am

Nazad na vrh Ići dole

Maldini postaje direktor Milana?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hulijan Gil želi još dece

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu