PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Broj poruka : 560
Datum upisa : 22.10.2009
Godina : 25

PočaljiNaslov: Liga Sampiona 4 kolo   Uto Nov 03, 2009 11:54 pm

Fudbaleri Milana i madridskog Reala igrali su večeras nerešeno 1:1 u derbiju četvrtog kola Lige šampiona.
JelenFootball on Facebook

Domaći Milan tako je uspeo da sačuva prvo mesto na tabeli Grupe B pošto ima sedam bodova i bolji učinak u medjusobnim susretima sa Realom. Milan, ipak, na svom terenu nije uspeo da ponovi podvig sa prethodne utakmice sa Realom na kojoj je kao gost pobedio sa 3:2.

"Rosoneri" su večeras mogli da izgube i ceo plen, pošto je Real bio za nijansu bolji tim i prvi stigao do gola kada je u 29. minutu Karim Benzema Madridjane doveo u vodjstvo od 1:0. Prethodno je golman Milana Dida uspeo samo da odbije snažan šut Kake, ali je do lopte prvi stigao Benzema i rutinski zatresao protivničku mrežu.

Radost gostiju, ipak, nije dugo trajala, pošto je Ronaldinjo u 35. minutu Milanu doneo izjednačenje sa penala, dosudjenog pošto je štoper Reala Pepe rukom zaustavio ubacivanje Djanluke Zambrote. Milanu je ubrzo i poništen gol zbog navodnog, sumnjivog prekršaja Alešandra Pata u napadu.

Obe ekipe su u finišu meča mogle i do tri boda, ali je Filipo Inzagi, iako neometan, loše zahvatio odličan centaršut Pata, dok je Dida odbranio opasan šut napadača Reala Raula Gonsalesa.

Milan i Real će, ipak, još morati da rade za očekivani plasman u osminu finala Lige šampiona, pošto trećeplasirani Olimpik ima samo bod manje od dva najtrofejnija kluba Evrope.

Misimović 14', Gentner 80', Džeko 87'

Mančester Junajted - CSKA Moskva 3:3 (1:2)
Oven 29', Skols 84', Valensija 90' - Dzagojev 25', Krasić 31', Berezucki 47'

Grupa C

Milan - Real Madrid 1:1 (1:1)
Ronaldinjo 35'(pen) - Benzema 29'

Olimpik Marsej - Cirih 6-1 (2:1)
Egerter 3'(ag), Abrijel 11', Niang 51', Hilton 80', Šejru 87', Brandao 90' - Alfons 31'

PočaljiNaslov: Re: Liga Sampiona 4 kolo   Sre Nov 04, 2009 12:00 am

Ewo ga Krasic dao gol.... moz se desi da bude dobro pojachanje ako dodje... marsej ubio owe Razz

PočaljiNaslov: Re: Liga Sampiona 4 kolo   Sre Nov 04, 2009 12:33 am

Zasto je sudija ponistio onaj gol Pata???
Nije bilo ni faula ni ofsajda... gol cist ko suza!!!
MilanCanic
Moderator
Moderator

Godina : 25

PočaljiNaslov: Re: Liga Sampiona 4 kolo   Sre Nov 04, 2009 12:41 am

Sudija debil izgleda swirao ruku... a nije bilo ni ofsajd ni faul ni ruka. CIST GOL... i u madridu nam ponishtili cist gol.