PrijemKalendarFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiLista članovaKorisničke grupeRegistruj sePristupi

Boriello ponizio Parmu, Milan 2 - 0 Parma

Admin

Broj poruka : 307
Datum upisa : 31.08.2009
Godina : 21

PočaljiNaslov: Boriello ponizio Parmu, Milan 2 - 0 Parma   Ned Nov 01, 2009 12:51 pm

Marco Boriello postigao je dva gola za Milan, oba „spakovana" od strane Ronaldinha u trijumfu „Milaneza" nad Parmom rezultatom 2:0. U susretu četvrte i pete ekipe na tabeli Serije A, rosoneri nisu smeli da dopuste da prokockaju dva gola prednosti, kao što im se desilo u susretu sa Napolijem, tako da su izabranici trenera Leonarda ovoga puta odradili svoj deo posla u napadu, ali i u odbrani.

Prvo gol viđen je već u 12. minutu, kada je po levoj strani proleteo Ronaldinho i došao do kaznenog prostora protivnika, kada je uposlio Boriella koji je loptu poslao kroz noge golmanu. Milan je igrao iz šanse u šansu, ali rezultata ipak nije bilo sve do 93. minuta igre kada je Ronaldinho uspeo da se izvuče iz klopke dva odbrambena igrača Parme, digao loptu, a Boriello je atraktivno „makazicama" upisao i drugi gol na meču za konačnih 2:0.

Godina : 28

PočaljiNaslov: Re: Boriello ponizio Parmu, Milan 2 - 0 Parma   Pon Nov 02, 2009 12:36 pm

copy ronaldinho paste boriello save dida!!!